Kroplówka Witaminowa Na Kaca

Kroplówka witaminowa lub wlew witaminowy to doskonała metoda na wspomaganie terapii odtruwającej, która powinna być przeprowadzona przez specjalistę. Odtruwanie alkoholowe jest procesem wielce nieprzewidywalnym i z tego względu należy zawsze skonsultować się z lekarzem mającym szerokie doświadczenie w tym procesie.

Profesjonalny detoks to przede wszystkim skuteczne zminimalizowanie wszystkich skutków ubocnzych, do których może dojść po odstawieniu substancji odurzających takich jak alkohol.

Natychmiastowe odstawienie alkoholu nie należy do najłatwiejszych ani najprzyjemniejszych zadań. Organizm osoby uzależnionej może zareagować na różne sposoby na nagłą przerwę w przyjmowaniu środka odurzającego. Kroplówka witaminowa dostarcza do organizmu wszystkie potrzebne witaminy niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Witaminy to jednak nie wszystko. U pacjenta mogą wystąpić inne zaburzenia takie jak bezsenność, agresja, a nawet wymioty. W tym okresie pacjent najczęściej nie może przyjmować wystarczającej ilości minerałów i witamin, tak aby utrzymać gospodarkę organizmu na właściwym poziomie.

Profesjonalny proces odtruwania uzupełniony o wlewy witaminowe zapewnia właściwe nawodnienie organizmu oraz dostarczenie mu niezbędnych składników odżywczych co ma znaczny wpływ na przebieg i powodzenie całego okresu odtruwania organizmu.

Uzupełnienie elektrolitów i witamin w organizmie pacjenta zarówno, jak i usunięcie pozostałości alkoholowych i toksyn to uwieńczenie prawidłowo wykonanego detoksu. Z uwagi, iż każdy organizm jest inny, wszystkie przeprowadzane działania takie jak dozowanie witamin w przypadku kroplówki, musi być odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Oprócz kroplówki nawadniającej należy również odpowiednio dobrać terapię farmakologiczną, która znacznie wspomoże cały proces detoksyfikacji oraz wpłynie pozytywnie na samopoczucie pacjenta.

Porozmawiaj z Ekspertem 

Konsultacje z naszym specjalistą są dyskretne i bezpłatne

Dlaczego My?

N

Prywatność i Bezpieczeństwo

Konsultacje i zabiegi są umawiane na konkretne godziny w warunkach zapewniających anonimowość pacjenta
N

Krótki Okres Oczekiwania

Po uzgodnieniu telefonicznym wizyty umawiane są w ciągu kilku godzin/dni. Bez kolejek.
N

Ponad 200 Skutecznie Wykonanych Wszywek

Setki wykonanych wszywek z Esperalu. Lekarz posiadający doświadczenie i na co dzień praktykujący na oddziale chirurgicznym oraz w przychodni.

Zapraszamy

Telefon

+48 576 939 416

Email

gabinet@wszywka-kielce.pl

Gabinet

ul. Górna 19a Kielce
Gabinet nr 9; III Piętro

Formularz Kontaktowy